Mlžky podzim
Tak je to tady, vyrazili jsme v neděli 23. 9. do Trutnova.
Č.Kostelec | - | Třebechovice B | 2:0(10,12) | ||
Náchod | - | Třebechovice A | 2:0(17,9) | ||
Třebechovice B | - | Loko Trutnov | 0:2(-7,-9) | ||
Třebechovice A | - | Č.Kostelec | 0:2(-30,-15) | ||
Loko Trutnov | - | Třebechovice A | 2:0(10,7) | ||
Č.Kostelec | - | Náchod | 1:2(-17,19,-5) | ||
Třebechovice A | - | Třebechovice B | 2:0(19,20) | ||
Náchod | - | Loko Trutnov | 2:1(18,-22,13) | ||
Třebechovice B | - | Náchod | 0:2(-19,-12) | ||
Loko Trutnov | - | Č.Kostelec | 0:2(-20,-22) |
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | SK Jopeco Náchod | 4 | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 221:160 | 8 |
2. | TJ Červený Kostelec | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 204:168 | 7 |
3. | TJ Lokomotiva Trutnov | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:4 | 198:145 | 6 |
4. | TJ Sokol Třebechovice pod Orebem A | 4 | 1 | 3 | 0 | 2:6 | 138:196 | 5 |
5. | TJ Sokol Třebechovice pod Orebem B | 4 | 0 | 4 | 0 | 0:8 | 108:200 | 4 |
Druhé kolo v Červeném Kostelci 21. 10.
Č.Kostelec | - | Třebechovice B | 2:0 (7,7) | ||
Náchod | - | Třebechovice A | 2:0 (23,5) | ||
Třebechovice B | - | Loko Trutnov | 0:2 (-6,-11) | ||
Třebechovice A | - | Č.Kostelec | 1:2 (14,-18,-4) | ||
Loko Trutnov | - | Třebechovice A | 2:0 (16,13) | ||
Č.Kostelec | - | Náchod | 2:0 (27,24) | ||
Třebechovice A | - | Třebechovice B | 2:0 (12,12) | ||
Náchod | - | Loko Trutnov | 1:2 (-22,21,-7) | ||
Třebechovice B | - | Náchod | 0:2 (-14,-13) | ||
Loko Trutnov | - | Č.Kostelec | 1:2 (9,-24,-14) |
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Červený Kostelec | 8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 414:343 | 15 |
2. | SK Jopeco Náchod | 8 | 6 | 2 | 0 | 13:6 | 426:331 | 14 |
3. | TJ Lokomotiva Trutnov | 8 | 5 | 3 | 0 | 12:7 | 422:296 | 13 |
4. | TJ Sokol Třebechovice pod Orebem A | 8 | 2 | 6 | 0 | 5:12 | 292:374 | 10 |
5. | TJ Sokol Třebechovice pod Orebem B | 8 | 0 | 8 | 0 | 0:16 | 190:400 | 8 |
Třetí kolo v Náchodě 11.11.
Bohužel nám štěstí nepřálo Nikola U. si zranila koleno, Pavle B. se udělalo nevolno, Kačka R. jela nemocná s teplotou a Deniska H. se bála hrát. Trochu se nám to družstvo rozpadalo, ale i tak se nám podařila dvě utkání vyhrát.
Č.Kostelec | - | Třebechovice B | 2:0 (15,5) | ||
Náchod | - | Třebechovice A | 2:0 (19,19) | ||
Třebechovice B | - | Loko Trutnov | 0:2 (-13,-2) | ||
Třebechovice A | - | Č.Kostelec | 2:1 (25,-12,7) | ||
Loko Trutnov | - | Třebechovice A | 2:0 (17,11) | ||
Č.Kostelec | - | Náchod | 2:0 (13,16) | ||
Třebechovice A | - | Třebechovice B | 2:0 (8,17) | ||
Náchod | - | Loko Trutnov | 0:2 (-13,-14) | ||
Třebechovice B | - | Náchod | 0:2 (-5,-9) | ||
Loko Trutnov | - | Č.Kostelec | 2:0 (21,16) |
Tabulka:
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Lokomotiva Trutnov | 12 | 9 | 3 | 0 | 20:7 | 622:403 | 21 |
2. | TJ Červený Kostelec | 12 | 9 | 3 | 0 | 20:8 | 608:496 | 21 |
3. | SK Jopeco Náchod | 12 | 8 | 4 | 0 | 17:10 | 582:483 | 20 |
4. | TJ Sokol Třebechovice pod Orebem A | 12 | 4 | 8 | 0 | 9:17 | 462:556 | 16 |
5. | TJ Sokol Třebechovice pod Orebem B | 12 | 0 | 12 | 0 | 0:24 | 264:600 | 12 |
Čtvrté kolo v Třebechovicích 9.12.2012
Č.Kostelec | - | Třebechovice B | 2:0 (7,10) | ||
Náchod | - | Třebechovice A | 2:0 (21,13) | ||
Třebechovice B | - | Loko Trutnov | 0:2 (-11,-15) | ||
Třebechovice A | - | Č.Kostelec | 0:2 (-14,-15) | ||
Loko Trutnov | - | Třebechovice A | 2:1 (-22,14,13) | ||
Č.Kostelec | - | Náchod | 1:2 (-14,23,-12) | ||
Třebechovice A | - | Třebechovice B | 2:0 (15,15) | ||
Náchod | - | Loko Trutnov | 2:0 (22,22) | ||
Třebechovice B | - | Náchod | 0:2 (-5,-11) | ||
Loko Trutnov | - | Č.Kostelec | 0:2 (-15,-22) |
Konečné tabulky po základních kolech
SKUPINA A
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Červený Kostelec | 16 | 12 | 4 | 0 | 27:10 | 809:642 | 28 |
2. | SK Jopeco Náchod | 16 | 12 | 4 | 0 | 25:11 | 795:628 | 28 |
3. | TJ Lokomotiva Trutnov | 16 | 11 | 5 | 0 | 24:12 | 815:581 | 27 |
4. | TJ Sokol Třebechovice pod Orebem A | 16 | 5 | 11 | 0 | 12:23 | 627:748 | 21 |
5. | TJ Sokol Třebechovice pod Orebem B | 16 | 0 | 16 | 0 | 0:32 | 353:800 | 16 |
SKUPINA B
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Baník Vamberk | 12 | 9 | 3 | 0 | 20:10 | 633:563 | 21 |
2. | TJ Slavia Hradec Králové | 12 | 8 | 4 | 0 | 18:10 | 614:491 | 20 |
3. | VKM Réma Rychnov nad Kněžnou | 12 | 7 | 5 | 0 | 16:14 | 588:559 | 19 |
4. | SK Týniště nad Orlicí | 12 | 0 | 12 | 0 | 4:24 | 425:647 | 12 |