Mlžky
V Trutnově 9. 10. se konalo první kolo Krajského přeboru mladších žákyň.
Hráči (ve složení - Pavla B., Denisa Č., Pavla F., Nikola F., Marťa H., Adélka K:, Lucka M., Nikola U., a Ondra Š. s Markem V. ) byli hájit naše barvy. Bohužel jejich výkon neodpovídal dovednostem, které zvádají a tak jsme byli rádi i za třetí místo!!!
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Sokol Jilemnice | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 150:65 | 6 |
2. | TJ Lokomotiva Trutnov | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:4 | 147:164 | 5 |
3. | TJ Červený Kostelec | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:5 | 132:171 | 4 |
4. | TJ Slavia Hradec Králové | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:6 | 135:164 | 3 |
TJ Sokol Jilemnice | - | TJ Slavia Hradec Králové | 2:0 (15,9) | |
TJ Červený Kostelec | - | TJ Lokomotiva Trutnov | 1:2(26,-21,-9) | |
TJ Slavia Hradec Králové | - | TJ Lokomotiva Trutnov | 1:2(19,-20,-11) | |
TJ Sokol Jilemnice | - | TJ Červený Kostelec | 2:0(12,7) | |
TJ Červený Kostelec | - | TJ Slavia Hradec Králové | 2:1(-14,24,6) | |
TJ Lokomotiva Trutnov | - | TJ Sokol Jilemnice | 0:2(-10,-12) |
Budeme doufat, že přístí kolo zahrajeme podstatně lépe!!
V Červeném Kostelci 23. 10. se konalo druhé kolo
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Sokol Jilemnice | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 165:100 | 6 |
2. | TJ Lokomotiva Trutnov | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 151:138 | 5 |
3. | TJ Červený Kostelec | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:5 | 121:153 | 4 |
4. | SK Rubena Náchod | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:6 | 115:161 | 3 |
TJ Sokol Jilemnice | - | SK Rubena Náchod | 2:0 (12,9) | |
TJ Červený Kostelec | - | TJ Lokomotiva Trutnov | 0:2(-17,-15) | |
SK Rubena Náchod | - | TJ Lokomotiva Trutnov | 0:2(-24,-17) | |
TJ Sokol Jilemnice | - | TJ Červený Kostelec | 2:0(13,16) | |
TJ Červený Kostelec | - | SK Rubena Náchod | 2:1(20,-20,8) | |
TJ Lokomotiva Trutnov | - | TJ Sokol Jilemnice | 1:2(25,-13,-10) |
V Náchodě 13. 11. se konalo třetí kolo
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Lokomotiva Trutnov | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 150:120 | 6 |
2. | TJ Červený Kostelec | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:4 | 159:162 | 5 |
3. | TJ Sokol Jilemnice | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:4 | 154:149 | 4 |
4. | TJ Slavia Hradec Králové | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:6 | 122:154 | 3 |
TJ Lokomotiva Trutnov | - | TJ Červený Kostelec | 2:0 (20,22) | |
TJ Sokol Jilemnice | - | TJ Slavia Hradec Králové | 2:0 (23,13) | |
TJ Lokomotiva Trutnov | - | TJ Slavia Hradec Králové | 2:0 (19,15) | |
TJ Červený Kostelec | - | TJ Sokol Jilemnice | 2:1 (24,-22,11) | |
TJ Slavia Hradec Králové | - | TJ Červený Kostelec | 1:2 (-20,14,-7) | |
TJ Sokol Jilemnice | - | TJ Lokomotiva Trutnov | 0:2 (-22,-22) |
v Třebechovicích dne 4. 12. se konalo čtvrté kolo
pro naše družstvo bohužel dopadlo špatně a padáme do druhé skupiny!!
Tím končí naše šance hrát o nejvyšší příčku.
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Lokomotiva Trutnov | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 158:133 | 6 |
2. | TJ Sokol Jilemnice | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 147:127 | 5 |
3. | SK Rubena Náchod | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:5 | 137:164 | 4 |
4. | TJ Červený Kostelec | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:6 | 155:173 | 3 |
Jilemnice | - | Náchod | 2:0 (20,15) | |
Trutnov | - | Červený Kostelec | 2:1(22,-17,3) | |
Trutnov | - | Náchod | 2:0 (16,20) | |
Červený Kostelec | - | Jilemnice | 0:2(-23,-18) | |
Náchod | - | Červený Kostelec | 2:1(23,-23,16) | |
Jilemnice | - | Trutnov | 0:2(-24,-23) |
CELKOVÁ TABULKA - KP mladší žákyně 2011, Bodování: 10-8-6-4......
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Lokomotiva Trutnov | 12 | 10 | 2 | 0 | 21:7 | 0:0 | 36 |
2. | TJ Sokol Jilemnice | 12 | 9 | 3 | 0 | 19:7 | 0:0 | 34 |
3. | TJ Červený Kostelec | 12 | 4 | 8 | 0 | 11:20 | 0:0 | 25 |
4. | SK Rubena Náchod | 12 | 7 | 5 | 0 | 15:11 | 0:0 | 19 |
5. | TJ Slavia Hradec Králové | 12 | 6 | 6 | 0 | 15:13 | 0:0 | 18 |
6. | TJ Baník Vamberk | 12 | 7 | 5 | 0 | 14:12 | 0:0 | 10 |
7. | VKM Réma Rychnov nad Kněžnou | 12 | 3 | 9 | 0 | 9:20 | 0:0 | 8 |
8. | TJ Sokol Třebechovice pod Orebem | 12 | 2 | 10 | 0 | 7:21 | 0:0 | 6 |