Mini
20. 9. 2011
Skupina B
Krajský přebor v Mini volejbale začal 17. 9. na Slávii v HK velice úspěšně.
Zdatně nás reprezentovali Ondra, Nikola U., Baletka, Kačka R.
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 6 | 6 | 0 | 0 | 12:0 | 301:162 | 12 |
2. | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 6 | 5 | 1 | 0 | 10:4 | 294:260 | 11 |
3. | TJ Lokomotiva Trutnov A | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:5 | 311:269 | 10 |
4. | TJ Sokol Jilemnice A | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:6 | 310:249 | 9 |
5. | TJ Slavia Hradec Králové C | 6 | 2 | 4 | 0 | 4:9 | 247:290 | 8 |
6. | TJ Slavia Hradec Králové D | 6 | 1 | 5 | 0 | 3:10 | 204:303 | 7 |
7. | TJ Slavia Hradec Králové Cch | 6 | 0 | 6 | 0 | 0:12 | 167:301 | 6 |
TJ Slavia Hradec Králové D | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 0:2(-10,-12) | |
TJ Sokol Plotiště nad Labem A | - | TJ Sokol Jilemnice A | 2:1(-21,22,11) | |
TJ Slavia Hradec Králové Cch | - | TJ Lokomotiva Trutnov A | 0:2(-17,-14) | |
TJ Slavia Hradec Králové C | - | TJ Slavia Hradec Králové D | 2:1(17,-20,10) | |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 2:0(12,11) | |
TJ Sokol Jilemnice A | - | TJ Slavia Hradec Králové Cch | 2:0(12,8) | |
TJ Sokol Plotiště nad Labem A | - | TJ Slavia Hradec Králové C | 2:0 (15,12) | |
TJ Slavia Hradec Králové Cch | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 0:2(-0,-3) | |
TJ Lokomotiva Trutnov A | - | TJ Sokol Jilemnice A | 2:1(-23,21,13) | |
TJ Slavia Hradec Králové D | - | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 0:2(-18,-15) | |
TJ Slavia Hradec Králové C | - | TJ Slavia Hradec Králové Cch | 2:0 (15,22) | |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | TJ Lokomotiva Trutnov A | 2:0 (18,20) | |
TJ Slavia Hradec Králové Cch | - | TJ Slavia Hradec Králové D | 0:2(-24,-19) | |
TJ Lokomotiva Trutnov A | - | TJ Slavia Hradec Králové C | 2:0 (20,24) | |
TJ Sokol Jilemnice A | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 0:2(-24,-19) | |
TJ Sokol Plotiště nad Labem A | - | TJ Slavia Hradec Králové Cch | 2:0 (18,15) | |
TJ Slavia Hradec Králové D | - | TJ Lokomotiva Trutnov A | 0:2(-11,-14) | |
TJ Slavia Hradec Králové C | - | TJ Sokol Jilemnice A | 0:2(-11,-22) | |
TJ Lokomotiva Trutnov A | - | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 1:2(19,-20,-14) | |
TJ Sokol Jilemnice A | - | TJ Slavia Hradec Králové D | 2:0(10,11) | |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | TJ Slavia Hradec Králové C | 2:0 (18,15) |
druhé kolo TRUTNOV 24. září
(Ondra, Nikola U., Baletka, Kačka R, Pavla B., Deniska H.)
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 10 | 10 | 0 | 0 | 20:1 | 513:293 | 20 |
2. | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 10 | 8 | 2 | 0 | 17:7 | 518:393 | 18 |
3. | TJ Lokomotiva Trutnov A | 10 | 6 | 4 | 0 | 13:9 | 479:428 | 16 |
4. | TJ Slavia Hradec Králové C | 10 | 3 | 7 | 0 | 6:16 | 351:480 | 13 |
5. | TJ Slavia Hradec Králové D | 10 | 1 | 9 | 0 | 5:18 | 332:526 | 11 |
6. | TJ Sokol Jilemnice A | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:6 | 310:249 | 9 |
7. | TJ Slavia Hradec Králové Cch | 6 | 0 | 6 | 0 | 0:12 | 167:301 | 6 |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | TJ Slavia Hradec Králové D | 2:0 (5,16) | |
TJ Sokol Plotiště nad Labem A | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 1:2 (22,-22,-12) | |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | TJ Slavia Hradec Králové Cch | ||
TJ Lokomotiva Trutnov A | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 0:2 (-18,-18) | |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | TJ Sokol Jilemnice A | ||
TJ Slavia Hradec Králové C | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 0:2 (-7,-8) |
!!!Gratulujeme a postupujeme do SEMIFINÁLE!!!