Mini - semifinále
8. 11. 2011
6. 11. se hrálo na Slavii v Hradci Králové.
Bojovali jsme zdatně a udrželi jsme si druhé místo.
Ondra, Kačka, Nikola U, Baletka, Pája a Denča
!!!Gratulujeme!!!
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Slavia Hradec Králové Ach | 9 | 9 | 0 | 0 | 18:0 | 450:300 | 18 |
2. | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 9 | 7 | 2 | 0 | 14:7 | 462:403 | 16 |
3. | TJ Slavia Hradec Králové A | 9 | 4 | 5 | 0 | 9:10 | 396:416 | 13 |
4. | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 9 | 4 | 5 | 0 | 9:12 | 403:445 | 13 |
5. | SK Týniště nad Orlicí B | 9 | 3 | 6 | 0 | 7:13 | 390:439 | 12 |
6. | TJ Lokomotiva Trutnov | 9 | 0 | 9 | 0 | 3:18 | 387:485 | 9 |
TJ Slavia Hradec Králové Ach | - | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:0 (18,15) | |
SK Týniště nad Orlicí B | - | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 0:2 (-19,-14) | |
TJ Slavia Hradec Králové A | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 2:0 (25,20) | |
TJ Lokomotiva Trutnov | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 1:2 (-22,21,-9) | |
TJ Sokol Plotiště nad Labem A | - | TJ Slavia Hradec Králové A | 0:2 (-16,-17) | |
TJ Slavia Hradec Králové Ach | - | SK Týniště nad Orlicí B | 2:0 (11,17) | |
SK Týniště nad Orlicí B | - | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:0 (15,21) | |
TJ Slavia Hradec Králové A | - | TJ Slavia Hradec Králové Ach | 0:2 (-16,-18) | |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 2:0 (17,18) | |
TJ Lokomotiva Trutnov | - | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 1:2 (-21,24,-12) | |
TJ Slavia Hradec Králové Ach | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 2:0 (13,17) | |
SK Týniště nad Orlicí B | - | TJ Slavia Hradec Králové A | 0:2 (-18,-22) | |
TJ Slavia Hradec Králové A | - | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:0 (15,23) | |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | SK Týniště nad Orlicí B | 2:1 (16,-24,12) | |
TJ Sokol Plotiště nad Labem A | - | TJ Slavia Hradec Králové Ach | 0:2 (-15,-14) |
Druhé kolo semifinále v Červeném Kostelci proběhlo 20. 11.
Prohráli jsme tři zápasy a dva vyhráli. Pro toto kolo jsme skončili na třetím místě za oběma družstvy Slávie HK
TJ Lokomotiva Trutnov | - | TJ Slavia Hradec Králové Ach | 0:2 (-13,-12) | |
TJ Sokol Plotiště nad Labem A | - | SK Týniště nad Orlicí B | 2:1 (19,-26,12) | |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | TJ Slavia Hradec Králové A | 0:2 (-16,-25) | |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:0 (13,19) | |
TJ Slavia Hradec Králové A | - | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 2:0 (18,20) | |
SK Týniště nad Orlicí B | - | TJ Slavia Hradec Králové Ach | 0:2 (-16,-13) | |
TJ Lokomotiva Trutnov | - | SK Týniště nad Orlicí B | 1:2 (24,-22,-8) | |
TJ Slavia Hradec Králové Ach | - | TJ Slavia Hradec Králové A | 2:1 (-15,22,16) | |
TJ Sokol Plotiště nad Labem A | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 0:2 (-23,-19) | |
TJ Sokol Plotiště nad Labem A | - | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:0 (14,18) | |
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | TJ Slavia Hradec Králové Ach | 0:2 (-21,-23) | |
TJ Slavia Hradec Králové A | - | SK Týniště nad Orlicí B | 2:0 (17,19) | |
TJ Lokomotiva Trutnov | - | TJ Slavia Hradec Králové A | 0:2 (-17,-17) | |
SK Týniště nad Orlicí B | - | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 2:1 (18,-22,12) | |
TJ Slavia Hradec Králové Ach | - | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 2:1 (19,-22,12) |
A takto dopadlo celé semifinále:
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Slavia Hradec Králové Ach | 14 | 14 | 0 | 0 | 28:2 | 720:517 | 28 |
2. | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 14 | 9 | 5 | 0 | 19:13 | 702:641 | 23 |
3. | TJ Slavia Hradec Králové A | 14 | 8 | 6 | 0 | 18:12 | 661:623 | 22 |
4. | TJ Sokol Plotiště nad Labem A | 14 | 6 | 8 | 0 | 14:19 | 655:698 | 20 |
5. | SK Týniště nad Orlicí B | 14 | 5 | 9 | 0 | 12:21 | 640:716 | 19 |
6. | TJ Lokomotiva Trutnov | 14 | 0 | 14 | 0 | 4:28 | 566:749 | 14 |
!!! GRATULUJEME !!! a postupujeme do finálové skupiny.