MINI podzim
Skupina B
družstva: Studenec, Jilemnice A, Jilemnice B, Jilemnice C, Jilemnice D, Trutnov A, Trutnov B, Rtyně A, Rtyně B
1. kolo se hrálo v Jilemnici a v Trutnově a za obě Rtyně bojovali:
Jilemnice:Čížková Denisa, Fišerová Pavla, Frýbová Nikola, Hrabová Martina, Špeldová Páťa, Špelda Ondra a Vlček Marek
Trutnov: Čížková Denisa, Marek Vlček, Ondra Špelda, Páťa Špeldová, Ivča Šírová, Terka Bartáková, Marťa Hrabová
2. koloTaTrutnov
Výsledky:
SKUPINA B | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | sety | body | pořadí | |
1. | Studenec | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 7:11 | 11 | 7. | |
2. | Trutnov A | 2:0 | 2:1 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 12:6 | 14 | 3. | |
3. | Trutnov B | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 2:16 | 8 | 9. | |
4. | Jilemnice A | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 16:0 | 16 | 1. | |
5. | Jilemnice B | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 12:4 | 14 | 2. | |
6. | Jilemnice C | 1:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 9:8 | 12 | 5. | |
7. | Jilemnice D | 0:2 | 0:2 | 2:1 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:15 | 9 | 8. | |
8. | Rtyně A | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 2:1 | 10:8 | 13 | 4. | |
9. | Rtyně B | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 1:2 | 8:10 | 11 | 6. |
2.kolo se odehrálo v Jilemnici (přeloženo ze Studence) a v Červeným Kostelci.
SKUPINA B | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | sety | body | pořadí | |
1. | Studenec | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 7:11 | 22 | 7. | |
2. | Trutnov A | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 2:1 | 14:6 | 29 | 2. | |
3. | Trutnov B | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 2:14 | 17 | 8. | |
4. | Jilemnice A | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 16:0 | 32 | 1. | |
5. | Jilemnice B | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 13:4 | 28 | 3. | |
6. | Jilemnice C | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 1:2 | 7:10 | 23 | 6. | |
7. | Jilemnice D | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:16 | 17 | 9. | |
8. | Rtyně A | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 10:8 | 25 | 4. | |
9. | Rtyně B | 1:2 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 2:1 | 10:10 | 23 | 5. |
Po dvou kolech si Rtyně A + B vybojovala 4. a 5. místo.
Skupina C
SKUPINA C | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | sety | body | pořadí | |
1. | Náchod A | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 14:3 | 15 | 7. | |
2. | Náchod B | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 1:2 | 2:0 | 12:6 | 13 | 2. | |
3. | Náchod C | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 4:12 | 10 | 8. | |
4. | Náchod D | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 4:12 | 10 | 1. | |
5. | Náchod E | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:14 | 9 | 3. | ||
6. | Náchod F | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:14 | 9 | 6. | |
7. | Zbečník A | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 16:2 | 16 | 9. | |
8. | Zbečník B | 1:2 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 14:5 | 14 | 4. | |
9. | Červený Kostelec | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 8:8 | 12 | 5. |
SKUPINA C
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
sety
body
pořadí
1.
Náchod A
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
0:2
2:1
2:1
14:3
30
2.
2.
Náchod B
0:2
2:0
2:0
2:0
2:0
0:2
0:2
2:0
10:6
26
4.
3.
Náchod C
0:2
0:2
0:2
2:0
0:2
0:2
0:2
5:13
20
7.
4.
Náchod D
0:2
0:2
2:1
2:0
2:0
0:2
0:2
0:2
6:12
21
6.
5.
Náchod E
0:2
0:2
1:2
1:2
2:0
0:2
0:2
0:2
4:14
18
8.
6.
Náchod F
0:2
0:2
0:2
0:2
0:2
0:2
0:2
0:2
0:16
17
9.
7.
Zbečník A
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
1:2
2:0
15:2
31
1.
8.
Zbečník B
1:2
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
2:1
2:0
15:3
29
3.
9.
Červený Kostelec
0:2
0:2
2:0
2:0
2:0
2:0
0:2
0:2
8:8
24
5.
Po dvou kolech si Červený Kostelec vybojoval 5. místo.
A nakonec fotky:
http://pstalka3335.rajce.net/MINI_-_28._9._2010
http://pstalka3335.rajce.net/2._17._10_2010_MINIVOLEJBAL_V_CK
http://pstalka3335.rajce.net/3._28._10._2010._Prehazovana_-_okres
http://pstalka3335.rajce.net/4._31._10._2010-_MINI_B
http://pstalka3335.rajce.net/5._Mini_v_Nachode_6._2._2011