MINI holky, jarní kola
Tak už je to tady.
1. finálové kolo
Vamberk, 16. 5. 2010
Skupina o 7. - 11. místo
a
Rtyně B: Fišerová Pavlína, Frýbová Martina, Hrabová Marťa, Špeldová Páťa
hráčky ČK: , Kuldová Adélka, Urbanová Nikča, Wietková Nikola, Rýznarová Kačka, Martínková Lucka
Rtyně A: Brátová Pavla, Čížková Denisa, Náglová Martina, Vlčková Pavla
a
a
TJ Baník Rtyně B | - | Orel Studenec A | 2:0 (23,13) | |
TJ Č.Kostelec | - | Baník Vamberk B | 0:2 (-19,-20) | |
Orel Studenec A | - | Baník Vamberk A | 2:0 (13,16) | |
Baník Vamberk B | - | TJ Baník Rtyně B | 0:2 (-9,-15) | |
Baník Vamberk A | - | Baník Vamberk B | 2:1 (21,-22,12) | |
TJ Baník Rtyně B | - | TJ Č.Kostelec | 2:0 (12,16) | |
Baník Vamberk B | - | Orel Studenec A | 0:2 (-29,-11) | |
TJ Č.Kostelec | - | Baník Vamberk A | 2:1 (-20,18,8) | |
Orel Studenec A | - | TJ Č.Kostelec | 2:0 (14,19) | |
Baník Vamberk A | - | TJ Baník Rtyně B | 0:2 (-15,-17) |
a
Pořadí po prvním kole
aa
p. | družstvo | utkání | V | P | S | sety | míče | body |
1. | TJ Baník Rtyně B | 4 | 4 | 0 | 0 | 8:0 | 200:120 | 8 |
2. | Orel Studenec A | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:2 | 192:152 | 7 |
3. | Baník Vamberk B | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:6 | 172:207 | 5 |
4. | Baník Vamberk A | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:7 | 174:218 | 5 |
5. | TJ Č.Kostelec | 4 | 1 | 3 | 0 | 2:7 | 160:201 | 5 |
a
a
Skupina o 12. - 15. místo
a
SK Sokol Týniště | - | Baník Rtyně A | 2:1 (17,-22,12) | |
Orel Studenec B | - | Rubena Náchod B | 2:1 (-22,24,14) | |
Baník Rtyně A | - | Rubena Náchod B | 0:2 (-10,-18) | |
SK Sokol Týniště | - | Orel Studenec B | 0:2 (-8,-21) | |
Orel Studenec B | - | Baník Rtyně A | 2:0 (14,12) | |
Rubena Náchod B | - | SK Sokol Týniště | 2:0 (11,12) |
a
a
Pořadí po prvním kole:
a
p. | družstvo | utkání | V | P | S | sety | míče | body |
1. | Orel Studenec B | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 164:118 | 6 |
2. | Rubena Náchod B | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 163:115 | 5 |
3. | SK SOKOL Týniště | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:5 | 114:154 | 4 |
4. | Baník Rtyně A | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:6 | 108:162 | 3 |
a
a
a
2. finálové kolo
Rtyně za školou, 30. 5. 2010
Skupina o 7. - 11. místo
a
TJ Baník Rtyně B
-
Orel Studenec A
2:0 (16,25)
TJ Č.Kostelec
-
Baník Vamberk B
2:0 (13,17)
Orel Studenec A
-
Baník Vamberk A
2:0 (7,12)
Baník Vamberk B
-
TJ Baník Rtyně B
1:2(23,-19,-6)
Baník Vamberk A
-
Baník Vamberk B
0:2 (-19,-19)
TJ Baník Rtyně B
-
TJ Č.Kostelec
2:0 (13,11)
Baník Vamberk B
-
Orel Studenec A
0:2 (-21,-22)
TJ Č.Kostelec
-
Baník Vamberk A
1:2(23,-22,-5)
Orel Studenec A
-
TJ Č.Kostelec
2:0 (12,9)
Baník Vamberk A
-
TJ Baník Rtyně B
0:2 (-18,-10)
a
a
p. | družstvo | utkání | V | P | S | sety | míče | body |
1. | TJ Baník Rtyně B | 8 | 8 | 0 | 0 | 16:1 | 415:263 | 16 |
2. | Orel Studenec A | 8 | 6 | 2 | 0 | 12:4 | 383:287 | 14 |
3. | Baník Vamberk B | 8 | 2 | 6 | 0 | 6:12 | 345:408 | 10 |
4. | TJ Č.Kostelec | 8 | 2 | 6 | 0 | 5:13 | 307:394 | 10 |
5. | Baník Vamberk A | 8 | 2 | 6 | 0 | 5:14 | 322:420 |
10 |
a
a
a
a
Skupina o 12. - 15. místo
a
Baník Rtyně A | - | SK Týniště | 1:2(14,-15,-15) | |
Rubena Náchod B | - | Orel Studenec B | 2:0 (16,14) | |
Rubena Náchod B | - | Baník Rtyně A | 2:0 (7,15) | |
Orel Studenec B | - | SK Týniště | 2:0 (18,18) | |
Baník Rtyně A | - | Orel Studenec B | 1:2(23,-19,-12) | |
SK Týniště | - | Rubena Náchod B | 2:1 (18,-22,11) |
a
a
p. | družstvo | utkání | V | P | S | sety | míče | body |
1. | Orel Studenec B | 6 | 5 | 1 | 0 | 10:4 | 307:260 | 11 |
2. | Rubena Náchod B | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 317:229 | 10 |
3. | SK Týniště | 6 | 3 | 3 | 0 | 6:9 | 268:313 | 9 |
4. | Baník Rtyně A | 6 | 0 | 6 | 0 | 3:12 | 241:331 | 6 |
a
a
3. finálové kolo
Červený Kostelec, 6. 6. 2010
Skupina o 7. - 11. místo
a
TJ Baník Rtyně B | - | Orel Studenec A | 2:0 (19,18) | |
TJ Č.Kostelec | - | Baník Vamberk B | 2:0 (12,18) | |
Orel Studenec A | - | Baník Vamberk A | 2:0 (9,8) | |
Baník Vamberk B | - | TJ Baník Rtyně B | 0:2 (-7,-7) | |
Baník Vamberk A | - | Baník Vamberk B | 0:2 (-19,-23) | |
TJ Baník Rtyně B | - | TJ Č.Kostelec | 2:1 (19,-23,9) | |
Baník Vamberk B | - | Orel Studenec A | 0:2 (-11,-17) | |
TJ Č.Kostelec | - | Baník Vamberk A | 2:0 (13,15) | |
Orel Studenec A | - | TJ Č.Kostelec | 1:2(-10,22,-13) | |
Baník Vamberk A | - | TJ Baník Rtyně B | 0:2 (-12,-14) |
a a
p.
družstvo
utkání
V
P
S
sety
míče
body
1.
TJ Baník Rtyně B
12
12
0
0
24:2
628:393
24
2.
Orel Studenec A
12
8
4
0
17:8
568:444
20
3.
TJ Č.Kostelec
12
5
7
0
12:16
522:563
17
4.
Baník Vamberk B
12
3
9
0
8:18
467:600
15
5.
Baník Vamberk A
12
2
10
0
5:22
435:620
14
a
a
a
Skupina o 12. - 15. místo
a
a
Baník Rtyně A | - | SK Týniště | 1:2(-10,22,-13) | |
Rubena Náchod B | - | Orel Studenec B | 2:0 (11,22) | |
Rubena Náchod B | - | Baník Rtyně A | 2:0 (10,8) | |
Orel Studenec B | - | SK Týniště | 2:0 (23,17) | |
Baník Rtyně A | - | Orel Studenec B | 0:2 (-12,-16) | |
SK Týniště | - | Rubena Náchod B | 0:2 (-11,-16) |
a
a
p. | družstvo | utkání | V | P | S | sety | míče | body |
1. | Rubena Náchod B | 9 | 7 | 2 | 0 | 16:4 | 467:307 | 16 |
2. | Orel Studenec B | 9 | 7 | 2 | 0 | 14:6 | 440:378 | 16 |
3. | SK Týniště | 9 | 4 | 5 | 0 | 8:14 | 397:461 | 13 |
4. | Baník Rtyně A | 9 | 0 | 9 | 0 | 4:18 | 335:493 | 9 |
a
a
a
Konečné výsledky:
a
1. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou |
2. TJ Slavia Hradec Králové |
3. TJ Sokol Jilemnice A |
4. SK Rubena Náchod A |
5. TJ Sokol Jilemnice B |
6. VK Hronov |
7. TJ Baník Rtyně B |
8. Orel Studenec A |
9. TJ Č.Kostelec |
10. Baník Vamberk B |
11. Baník Vamberk A |
12. Rubena Náchod B |
13. Orel Studenec B |
14. SK Týniště |
15. Baník Rtyně A |