MINI dívky
Tak už to začalo, tento ročník nás reprezentují 3 družstva.
Dvě hrají za Rtyni a jedno za Červený Kostelec.
a
1. kolo, Studenec 13. 9. 2009
skupina B |
Studenec A |
Studenec B |
Jilemnice A |
Jilemnice B |
Rtyně B |
sety |
body |
pořadí |
Orel SSK Studenec A |
|
2:0 |
1:2 |
0:2 |
2:1 |
5:5 |
6 |
3. |
Orel SSK Studenec B |
0:2 |
|
1:2 |
0:2 |
0:2 |
1:8 |
4 |
5. |
SOKOL Jilemnice A |
2:1 |
2:1 |
|
0:2 |
1:2 |
5:6 |
6 |
4. |
SOKOL Jilemnice B |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
|
2:0 |
8:0 |
8 |
1. |
BANÍK Rtyně B |
1:2 |
2:0 |
2:1 |
0:2 |
|
5:5 |
6 |
2. |
a
a
Hronov, 13. 9. 2009
skupina C |
Náchod A |
Náchod B |
Červený Kostelec |
Hronov |
Rtyně A |
sety |
body |
pořadí |
Rubena Náchod A |
|
2:0 |
2:0 |
1:2 |
2:0 |
7:2 |
7 |
2. |
Rubena Náchod B |
0:2 |
|
0:2 |
0:2 |
2:0 |
2:6 |
5 |
4. |
TJ Červený Kostelec |
0:2 |
2:0 |
|
0:2 |
2:0 |
4:4 |
6 |
3. |
VK Hronov |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
|
2:0 |
8:1 |
8 |
1. |
BANÍK Rtyně A |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
|
0:8 |
4 |
5. |
a
a
2. kolo, Jilemnice 20. 9.
a
Orel Studenec B
-
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B
0:2 (-19,-22)
TJ Sokol Jilemnice A
-
TJ Sokol Jilemnice B
2:1 (-19,23,12)
Orel Studenec A
-
Orel Studenec B
2:1 (-21,17,9)
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B
-
TJ Sokol Jilemnice A
0:2 (-24,-14)
Orel Studenec A
-
TJ Sokol Jilemnice B
1:2(-25,19,-9)
Orel Studenec B
-
TJ Sokol Jilemnice A
0:2 (-13,-13)
TJ Sokol Jilemnice B
-
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B
2:0 (24,14)
TJ Sokol Jilemnice A
-
Orel Studenec A
1:2(8,-23,-8)
TJ Sokol Jilemnice B
-
Orel Studenec B
2:0 (20,25)
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B
-
Orel Studenec A
2:1 (18,-23,5)
a
Pořadí po 2. kole, skupina B:
1. | TJ Sokol Jilemnice B | 8 | 7 | 1 | 0 | 15:3 | 424:326 | 15 |
2. | TJ Sokol Jilemnice A | 8 | 5 | 3 | 0 | 12:9 | 413:393 | 13 |
3. | Orel Studenec A | 8 | 4 | 4 | 0 | 11:11 | 405:429 | 12 |
4. | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B | 8 | 4 | 4 | 0 | 9:10 | 395:393 | 12 |
5. | Orel Studenec B | 8 | 0 | 8 | 0 | 2:16 | 324:420 | 8 |
a
a
Náchod 20. 9.
a
TJ Červený Kostelec
-
VK Hronov
0:2 (-9,-7)
SK Rubena Náchod A
-
SK Rubena Náchod B
2:0 (7,4)
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A
-
TJ Červený Kostelec
0:2 (-15,-12)
SK Rubena Náchod A
-
VK Hronov
2:0 (19,14)
SK Rubena Náchod B
-
TJ Červený Kostelec
0:2 (-22,-14)
VK Hronov
-
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A
2:0 (11,9)
TJ Červený Kostelec
-
SK Rubena Náchod A
0:2 (-14,-21)
VK Hronov
-
SK Rubena Náchod B
2:0 (10,14)
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A
-
SK Rubena Náchod A
0:2 (-7,-8)
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | - | SK Rubena Náchod A | 0:2 (-7,-8) |
a
Pořadí po 2. kole skupina C:
1. | SK Rubena Náchod A | 8 | 7 | 1 | 0 | 15:2 | 413:212 | 15 |
2. | VK Hronov | 8 | 7 | 1 | 0 | 14:3 | 400:268 | 15 |
3. | TJ Červený Kostelec | 8 | 4 | 4 | 0 | 8:8 | 317:329 | 12 |
4. | SK Rubena Náchod B | 8 | 1 | 7 | 0 | 3:14 | 255:398 | 9 |
5. | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 8 | 1 | 7 | 0 | 2:15 | 217:395 | 9 |
a
a
Fotečky: http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/2085209
a
a
a
3. kolo, Jilemnice 27. 9. 2009
skupina B |
Studenec A |
Studenec B |
Jilemnice A |
Jilemnice B |
Rtyně B |
sety |
body |
pořadí |
Orel SSK Studenec A |
|
2:1 |
0:2 |
0:2 |
1:2 |
3:7 |
5 |
4. |
Orel SSK Studenec B |
1:2 |
|
0:2 |
0:2 |
0:2 |
1:8 |
4 |
5. |
SOKOL Jilemnice A |
2:0 |
2:0 |
|
2:0 |
2:1 |
8:1 |
8 |
1. |
SOKOL Jilemnice B |
2:0 |
2:0 |
0:2 |
|
1:2 |
5:4 |
6 |
3. |
BANÍK Rtyně B |
2:1 |
2:0 |
1:2 |
2:1 |
|
7:4 |
7 |
2. |
a
a
Celkové pořadí po 3. kole:
p. | družstvo | utkání | V | P | S | sety | míče | body |
1. | TJ Sokol Jilemnice B | 12 | 9 | 3 | 0 | 20:7 | 616:494 | 21 |
2. | TJ Sokol Jilemnice A | 12 | 9 | 3 | 0 | 20:10 | 614:503 | 21 |
3. | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B | 12 | 7 | 5 | 0 | 16:14 | 621:594 | 19 |
4. | Orel Studenec A | 12 | 5 | 7 | 0 | 14:18 | 570:650 | 17 |
5. | Orel Studenec B | 12 | 0 | 12 | 0 | 3:24 | 449:629 | 12 |
a
a
Červený Kostelec, 27. 9. 2009
skupina C |
Náchod A |
Náchod B |
Červený Kostelec |
Hronov |
Rtyně A |
sety |
body |
pořadí |
Rubena Náchod A |
|
2:0 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
8:0 |
8 |
1. |
Rubena Náchod B |
0:2 |
|
2:1 |
0:2 |
2:0 |
4:5 |
6 |
3. |
TJ Červený Kostelec |
0:2 |
1:2 |
|
0:2 |
2:0 |
3:6 |
5 |
4. |
VK Hronov |
0:2 |
2:0 |
2:0 |
|
2:0 |
6:2 |
7 |
2. |
BANÍK Rtyně A |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
|
0:8 |
4 |
5. |
a
a
Celkové pořadí po 3. kole:
p. | družstvo | utkání | V | P | S | sety | míče | body |
1. | VK Hronov | 12 | 11 | 1 | 0 | 22:3 | 600:381 | 23 |
2. | SK Rubena Náchod A | 12 | 10 | 2 | 0 | 21:4 | 602:331 | 22 |
3. | TJ Červený Kostelec | 12 | 5 | 7 | 0 | 11:14 | 451:511 | 17 |
4. | SK Rubena Náchod B | 12 | 3 | 9 | 0 | 7:19 | 426:580 | 15 |
5. | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A | 12 | 1 | 11 | 0 | 2:23 | 320:596 | 13 |
aa
a
Fotečky jsou tady: http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/2085207
a
!!Všem gratulujeme a další tři kola pokračují na jaře!!
Kdy
Červený Kostelec a Rtyně B hrají o 7. -12. místo a
Rtyně A o 13. - 18. místo