1. a 2. kolo Českého poháru žákyň
1. kolo Českého poháru žákyň
a
Železný Brod
a
12. -13. 12. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
body |
sety |
pořadí |
|
1. |
VK Ervěnice |
2. |
2:1 |
0:2 |
2:0 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
1:2 |
9 |
5:11 |
6. |
2. |
VK Karlovy Vary |
1:2 |
O |
0:2 |
2:0 |
0:2 |
1:2 |
0:2 |
1:2 |
8 |
5:12 |
7. |
3. |
BVC Chodov |
2:0 |
2:0 |
S |
2:0 |
2:1 |
1:2 |
0:2 |
1:2 |
11 |
10:7 |
4. |
4. |
TJ Klatovy |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
M |
1:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
7 |
1:14 |
8. |
5. |
SK Kometa "B" |
2:0 |
2:0 |
1:2 |
2:1 |
I |
1:2 |
1:2 |
0:2 |
10 |
9:9 |
5. |
6. |
TJ Červený Kostelec |
2:0 |
2:1 |
2:1 |
2:0 |
2:1 |
Č |
0:2 |
2:0 |
13 |
12:5 |
2. |
7. |
VK TU Liberec |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
2:1 |
2:0 |
K |
2:0 |
14 |
14:1 |
1. |
8. |
SK Ještědská |
2:1 |
2:1 |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
0:2 |
0:2 |
A |
12 |
10:7 |
3. |
První dva postupují do 1. osmičky a poslední dva z první osmičky padají do druhé
a
a
fotečky: http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/2110145
a
a
a
Konečné pořadí 1. kola ČP žákyň 2009:
a
Čechy
pořadí |
pořadatel Děčín |
body |
|
1. |
VSK Spartak Děčín |
22 |
|
2. |
Slavia VŠ Plzeň – 15. Zš Plzeň |
18 |
|
3. |
PVK Olymp Praha ,, A „ |
15 |
|
4. |
TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou |
13 |
|
5. |
TJ Lokomotiva Plzeň |
12 |
|
6. |
VSK Baník Sokolov
|
11 |
|
7. |
SK Třebín |
10 |
sestup Č2 |
8. |
PVK Olymp Praha ,, B ,, |
9 |
sestup Č2 |
pořadí |
pořadatel Železný Brod |
body |
|
9. |
VK TU Liberec |
8 |
postup Č1 |
10. |
TJ Červený Kostelec |
7 |
postup Č1 |
11. |
SK Ještědská Liberec |
6 |
|
12. |
BVC Chodov |
5 |
|
13. |
SK Slavia Kometa Praha ,, B ,, |
4 |
|
14. |
VK Benešovská 1. volejbalová |
3 |
|
15. |
VK Karlovy Vary |
2 |
|
16. |
TJ Klatovy |
1 |
a
a
Morava
a
pořadí |
pořadatel Prostějov |
body |
|
1. |
VK Prostějov |
22 |
|
2. |
Frýdek Místek |
18 |
|
3. |
PVK Prostějov |
15 |
|
4. |
PSK Přímětice |
13 |
|
5. |
ŠSK Bílovec |
12 |
|
6. |
DDM Brno |
11 |
|
7. |
UP Olomouc |
10 |
sestup M2 |
8. |
Mittal Ostrava |
9 |
sestup M2 |
a
a
pořadí |
pořadatel Třebíč |
body |
|
9. |
Sport Praha |
8 |
postup M1 |
10. |
PVK Přerov |
7 |
postup M1 |
11. |
KP Brno |
6 |
|
12. |
TJ Lanškroun |
5 |
|
13. |
Slavia Hradec Králové |
4 |
|
14. |
Sokol Šternberk |
3 |
|
15. |
OA Třebíč |
2 |
|
16. |
Újezd u Brna |
1 |
a
a
Druhé kolo proběhne v Čechách v Plzni a Třebíně a na Moravě obě skupiny v Bílovci.
a
a
a
Výsledky 2. kola ČP žákyň – 1. osmička
23. – 24. 1. 2010
Pořadatel VK Slavia VŠ – SK 15. ZŠ Plzeň
Turnaj se uskutečnil v tělocvičnách 15. a 33. ZŠ v Plzni.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | body | sety | pořadí | ||
1. | Děčín |
0 : 2 ( 39 : 50 ) |
0 : 2 ( 21 : 50 ) |
0 : 2 ( 20 : 50 ) |
0 : 2 ( 25 : 50 ) |
0 : 2 ( 40 : 50 ) |
0 : 2 ( 29 : 50 ) |
0 :2 ( 33 : 50 ) |
0 | 0:14 | 8 | |
2. | Slavia VŠ |
2 : 0 ( 50 : 39 ) |
1 : 2 ( 63 : 64 ) |
0 : 2 ( 47 : 53 ) |
2 : 0 ( 52 : 44 ) |
2 : 1 ( 62 : 52 ) |
0 : 2 ( 44 : 51 ) |
2 : 0 ( 50 : 44) |
4 | 9:7 | 4 | |
3. | Kralupy |
2 : 0 ( 50 : 21 ) |
2 : 1 ( 64 : 63 ) |
1 : 2 ( 53 : 54 ) |
0 : 2 ( 33 : 50 ) |
2 : 0 ( 50 : 38 ) |
0 : 2 ( 48 : 57 ) |
2 : 1 ( 51 : 48 ) |
4 | 9:8 | 5 | |
4. | Olymp |
2 : 0 ( 50 : 20 ) |
2 : 0 ( 53 : 47 ) |
2 : 1 ( 54 . 53 ) |
1 : 2 ( 56 : 65 ) |
2 : 0 ( 50 : 39 ) |
0 : 2 ( 51 : 55 ) |
2 : 1 ( 61 : 41 ) |
5 | 11:6 | 3
|
|
5. | Loko |
2 : 0 ( 50 : 25 ) |
0 : 2 ( 44 : 52 ) |
2 : 0 ( 50 : 33 ) |
2 : 1 ( 65 : 56 ) |
2 : 0 ( 50 : 29 ) |
0 : 2 ( 39 : 50 ) |
2 : 0 ( 50 : 36 ) |
5 | 10:5 | 2 | |
6. | Sokolov |
2 : 0 ( 50 : 40 ) |
1 : 2 ( 52 : 62 ) |
0 : 2 ( 38 : 50 ) |
0 : 2 ( 39 : 50 ) |
0 : 2 ( 29 : 50 ) |
0 : 2 ( 23 : 50 ) |
1 : 2 ( 50 : 59 ) |
1 | 4:12 | 7 | |
7. | TU Liberec |
2 : 0 ( 50 : 29 ) |
2 : 0 ( 51 : 44 ) |
2 : 0 ( 57 : 48 ) |
2 : 0 ( 55 : 51 ) |
2 : 0 ( 50 : 39 ) |
2 : 0 ( 50 : 23 ) |
2 : 0 ( 50 : 32 ) |
7 | 14:0 | 1 | |
8. | Č.Kostelec |
2 : 0 ( 50 : 33 ) |
0 : 2 ( 44 : 50 ) |
0 : 2 ( 48 : 51 ) |
1 : 2 ( 41 : 61 ) |
0 : 2 ( 36 : 50 ) |
2 : 1 ( 59 : 50 ) |
0 : 2 ( 32 : 50 ) |
2 | 5:11 | 6 |
Pořadí v turnaji a body do ČP
a
1. VK TU Liberec 22 bodů
2. TJ Lokomotiva Plzeň 18 bodů
3. PVK Olymp Praha 15 bodů
4. VK Slavia VŠ – SK 15.ZŠ Plzeň 13 bodů
5. TJ Kaučuk Kralupy 12 bodů
6. TJ Červený Kostelec 11 bodů
7. VSK Baník Sokolov 10 bodů
8. VSK Spartak Děčín 9 bodů
a
a
Neoficiální pořadí po 2.kole
ČESKÁ SKUPINA
a
postup do první osmičky
1. VK Slavia VŠ – SK 15. ZŠ Plzeň 31 bodů
2. VSK Spartak Děčín 31 bodů
3. VK TU Liberec 30 bodů
4. TJ Lokomotiva Plzeň 30 bodů
postup do druhé osmičky
5. PVK Olymp Praha 30 bodů
6. TJ Kaučuk Kralupy 25 bodů
7. VSK Baník Sokolov 21 bodů
8. TJ Červený Kostelec 18 bodů
postup do třetí osmičky
9. SK Třebín 17 bodů
10. SK Ještědská Liberec 14 bodů
11. BVC Chodov 10 bodů
12. PVK Olymp B 10 bodů
ukončení soutěže
13. Ervěnice 9 bodů
14. SK Slavia Kometa Praha B 7 bodů
15. VK Karlovy Vary 6 bodů
16. TJ Klatovy 3 body
MORAVSKÁ SKUPINA
a
postup do první osmičky
1. VK Prostějov 37 bodů
2. Sport Opava 30 bodů
3. ŠSK Bílovec 30 bodů
4. PVK Prostějov 28 bodů
postup do druhé osmičky
5. Frýdek Místek 28 bodů
6. DDM Brno 23 bodů
7. PSK Přímětice 22 bodů
8. PVK Přerov 18 bodů
postup do třetí osmičky
9. UP Olomouc 17 bodů
10. KP Brno 14 bodů
11. Mittal Ostrava 12 bodů
12. TJ Lanškroun 11 bodů
ukončení soutěže
13. Slavia HK 9 bodů
14. OA Třebíč 6 bodů
15. Sokol Šternbert 4 body
16. Újezd u Brna 3 body