Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tréninky sezóna 2017/2018

žactvo

pondělí  13. 30 - 15.00 - mladší žákyně a žáci

úterý       15:30 - 16. 15 - sudý týden - posilování, dělo -  mladší žákyně a žáci

 úterý      15:30 - 17. 00 - lichý  týden -   mladší žákyně a žáci

středa     15. 30 - 17.00 - žáci a minižactvo

čtvrtek     15:30 - 17. 00 - lichý  týden -   mladší a starší žákyně 

pátek       13. 30 - 15.00 - minižactvo + zájemci o další trénink z řad ml. žactva

 

juniorky

pátek     19:30 - 21:00 hod   (dle dohody i úterý 19. 30 - 21.00)

dospělí

pátek      18. 00 - 19. 30 hod

 

aAktuální informace:

 

7. 11. 2017 - trénink od 15.00!!!

 


Rozpis akcí na měsíc   Únor

družstvo 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
MINI       PT             PT PT   PT MU     PT PT   PT       PT PT   PT  
Stržky       PT             PT PT   PT       PT PT   PT       PT PT   PT  
Kadetky       PT       ČP ČP   PT PT   PT MU     PT PT   PT MU     PT PT   PT MU
 
PT - pravidelný trenink,,MU -  mistrovské utkání,  Tu - turnaj , ČP -  Český  pohár, S - soustředění, KCM, MR - mistrovství republiky  

  

 

 

TURNAJE 

 

 

SOUTĚŽE 2014/2015

 

MINI DÍVKY

Hráčky: Anička, Kačka Kuldová, Sára

27. družstev


14. 2. 2015 - ve Rtyni OP

1. 3. 2015 -  mini  KP- zatím není určen pořadatel      

22. 3. 2015 -  mini KP- zatím není určen pořadatel

29. 3. - Hradec Králové      

12. 4. 2015 -  mini KP- zatím není určen pořadatel   

25. - 26. 4. 2014 - Kvasiny  (mladší žákyně, mini)    

17. 5. 2015 -  mini KP- Hradec Králové

23. 5. 2015 - mini OP - Ruchadlo Zájezd

31. 5. 2015 - Dřevěnice  

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ - STRŽKY

Starší žákyně 1.7. 1999 a mladší 

 

družstva
TJ Lokomotiva Trutnov
TJ Červený Kostelec
TJ Slavia Hradec Králové
SPORT KLUB Náchod
TJ Baník Vamberk
VKM Réma Rychnov nad Kněžnou
TJ Sokol Nechanice
TJ Sokol Třebechovice pod Orebem



 

 

 

ČESKÝ POHÁR KADETEK / JUNIOREK

Kadetky / juniorky 1.7. 1997 a mladší

 

Turnaje

3. kolo 7.-8.2.2015  Plzeň, odjezd v sobotu ráno 5,45 z ČK

4. kolo 7.-8.3.2015  Hradec Králové

 

 

LIGA KADETEK 

Kadetky 1.7. 1997 a mladší

 
  7. kolo
19 14.02. 10:00 Kladno - Orion      
20 14.02. 10:00 Tábor - Kralupy      
21 14.02. 10:00 Sokolov - Červený Kostelec      
  8. kolo
22 14.02. 14:00 Kladno - Orion      
23 14.02. 14:00 Tábor - Kralupy      
24 14.02. 14:00 Sokolov - Červený Kostelec      
  9. kolo
25 21.02. 10:00 Červený Kostelec - Tábor      
26 21.02. 10:00 Kralupy - Kladno      
27 21.02. 10:00 Orion - Sokolov      
  10. kolo
28 21.02. 14:00 Červený Kostelec - Tábor      
29 21.02. 14:00 Kralupy - Kladno      
30 21.02. 14:00 Orion - Sokolov      
  11. kolo
31 01.03. 10:00 Kladno - Červený Kostelec      
32 01.03. 10:00 Tábor - Orion      
33 01.03. 10:00 Sokolov - Kralupy      
  12. kolo
34 01.03. 14:00 Kladno - Červený Kostelec      
35 01.03. 14:00 Tábor - Orion      
36 01.03. 14:00 Sokolov - Kralupy